Érdekesség Takácsot nagy fájdalmakkal beszállítják a kórházba. Mikor odalép hozzá egy orvos, Takács elájul. 2025-08-09 admin Takácsot nagy fájdalmakkalbeszállítják a kórházba.Mikor odalép hozzá az orvos,hogy megkérdezze, mik a tünetei,Takács elájul. Az orvosok végül vakbélgyulladásragyanakszanak.Amikor Takács magához tér,mindenütt vágások borítják a testét.Amikor az orvos vizitet tart,kérdezi tőle Takács: – Mit csináltak maguk velem,miért kaszaboltak így össze??Mire az orvos:– Mondhatta volna, hogy már nincsmeg a vakbele, nem is tudja,hány helyen kerestük! MÉG EGY VICC:– Jegyeket, bérleteketkérem!– Nekem egyik sincs!– Megbírságolom ésfelszólítom, hogyazonnal hagyja el a buszt! – Rendben. De akkor kifogja vezetni? Hirdetés: